in

GeForce Now 3 Ay Boyunca Bedava

Son zamanlarda internet aleminde gündem olan geforce now 3 ay boyunca bedava bir şekilde kullanıla bilmekte. 3 ay nasıl bedava kullanılır konusuna girmeden önce bilmeyen kullanıcılar için geforce now nedir bir açıklayalım


GeForce Now Nedir?

Nvidia, tamamen oyuncular için geliştirdiği bu sistem ile, belirli bir üyelik oluşturduktan sonra sahip olduğumuz birçok oyunu hiçbir şekilde kendi sistemimizi zorlamadan oynama imkanına erişebiliyoruz. Yani kısaca özetlemek gerekirse, Nvidia‘nın Almanya‘da bulunan bir bilgisayarına bağlanıyoruz ve bu bilgisayar üzerinden sahip olduğumuz oyunları oynayabiliyoruz. Oyunlar için herhangi bir ek ödeme yapmamıza gerek olmadan, Steam gibi platformlarda sahip olduğumuz oyunların birçoğunu oynayabildiğimiz sistemde, bilgisayarımız üzerinden herhangi bir işlem ya da indirme yapmadan oynayabilme imkanına erişebiliyoruz. Ancak belirtmemiz gerek ki sistem henüz online oyunları oynayabilmemiz için yeterince stabil bir şekilde çalışmıyor.

Örnek vermek gerekirse uzun süredir The Witcher 3 oynamak istiyorsunuz ve bilgisayarınızda yer yok ya da bilgisayarınız oyunu üst seviye ayarlarda kaldırmıyor. İşte tam da bu noktada GeForce Now sistemine giriş yapıp anında oyunu oynayabiliyorsunuz. Üstelik bilgisayarını kaldırmasa bile tamamen son seviye grafik ayarlarında oyunu oynayabiliyorsunuz.

Ancak bu konuda belirtmemiz gerekiyor ki bir streaming üzerinden oyunu oynadığımız için görüntü kalitesi tamamen kendi makinenizde gibi pürüzsüz değil sanki YouTube üzerinden 1080p kalitede bir oyun videosu izliyormuş gibi gelebiliyor. Buna rağmen özellikle tek oyunculu oyunların gecikme süresi oldukça tatmin edici bir durumda.


GeForce Now Nasıl 3 Ay Bedava Kullanılır?

Şimdi herkesin merak ettiği konuya gelelim geforce now nasıl 90 gün boyunca bedava kullanılır ?

Limitli süre boyunca 90 gün boyunca bedava olan geforce now internet sitesinde sizi beklemekte. Aşağıdaki butona basarak hemen nvida adlı siteye ilerliyebilirsiniz

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Mount And Blade İçin En İyi 10 Mod