in

Her Öğrencinin Oynaması Gereken 5 Strateji Oyunu

Her öğrencini kesinlikle bu oyunları denemesi gerekli. Biz olimpuslular olarak bu oyunları sizlere dalgalı denizleri aşarak ulaştırıyoruz. Sizede okuması düşüyor. Unutmadan bu listeden en beğendiğiniz oyunu aşağıya yazmayı unutmayın. Bakalım sizce en iyi oyun hangisi. İyi okumalar dilerim.

1- Don’t Starve

Hayata kalmanın baz alındığı,grafikleri tüm oyunlardan farklı muhteşem bir oyun. Oyun Minecraftı ne kadar çok andırsa da oynadıktan sonra ne kadar zor olduğunu görürsünüz.

2-Age of Empires ve Age of Mythology serisi

Azıcık bilgisayar ile ilgisi olan herkesin kesinlikle duyduğu muhteşem Age Of Empire serisi. Her yaştan insanın oynaması gereken stratejinin babası Aoe sizlere muhteşem bir dünya sunuyor.

3-XCOM: Unkown Enemy

Sıra tabanlı strateji oyunlarının hası olan xcom,2012 yılında çıkan bu oyunu ile listemize girmeyi hak ediyor.

4-Sid Meier’s Civilization V

Muhteşem taktik ve strateji istiyen Sid Meier’s Civilization yeni oyunu ile muhteşem özellikleri biz oyunculara veriyor. Bu yüzdende listemize girmeyi Hak ediyor

5-This War of Mine

Çıktığı gibi bir çok oyuncu tarafından çok sevilen This War Of Mine savaş sonrası insanların hayata kalmaya çalışmasını anlatan bir oyundur. Ayrıca telefon sürümünde bulunmaktadır

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Mount And Blade İçin En İyi 10 Mod

GTA Online Kumarhanesindeki Çarkıfelekle F1 Aracı Kazanmanın Yolu