in

Mount And Blade İçin En İyi 10 Mod


Bannerlord’un çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz bu günlerde hâlâ eski oyunlarını oynayan bir çok kişi var. Fakat bir süre sonra eski mount and blade oyunları da insanları sıkmaya başlıyor. Ama her sorunun bir çözümü vardır. Bu sorunun çözümü de modlar oluyor.

İşte karşınızda Mount and Blade Warband için en iyi 10 mod

  •  Sword of Damocles

Kendi krallığını kurmak ve yönetmek istemeyen oyuncular için oyuna harika detaylar ekleyen bir mod.

  •  Anno Domini 1257

Tarihi gerçekleriyle yaşamak isteyenler için Anno Domini 1257 modu 13. yüzyıldaki Avrupa semalarını ayağınıza getiriyor. Modun amacı kendi hareketleriniz ve eylemleriniz ile Avrupa kıtasının hakimi olmak.

  •  cRPG

Multiplayer moduna karakter gelişimi ekleyen bu mod ile oyundaki performansımıza göre gelişip daha iyi ekipmanları alabiliyoruz.

  •  Star Wars – Bear Force 2

İsminden de anlaşılabileceği gibi Mount & Blade’i tam anlamıyla Star Wars’a çeviriyordu. Nedeni bilinmeyen bir şekilde ömrü kısa süren bu mod çıktığı zamanda çok tutulmuştu.

  •  Battle Size Changer

Bu mod bilgisayarı biraz daha iyi olanlar için vazgeçilmezlerden birisi. Maksimum savaş boyutunu yüksek seviyelere çekerek gerçeklik hissiyatını oldukça arttırıyor ve savaşın tadına doymanızı sağlıyor.

  •  Prohecy of Pendor

Oyunu neredeyse baştan yazan bu mod neredeyse oyun içinde bulunan bütün içerikleri değiştiriyor. Kılıçlar, atlar, krallıklar ve daha birçok şey bu mod ile değişmekte.

  •  Brytenwalda

En popüler M&B modu olarak kabul edilen Brytenwalda 7. yüzyıl Britanya’sını sadece harita olarak getirmiyor, neredeyse o dönemde bulunan her şeyi oyuna detay olarak ekliyor.

  •  Osmanlı Modu

Türk oyuncuların vazgeçilmezlerden birisi ve hepinizin bildiği Osmanlı Modu. Oyuna Osmanlı senaryosu ekleyen bu mod beraberinde getirdiği detaylar ile birlikte büyük ilgi toplayan modlardan birisi.

  •  A Clash of Kings

Dünya üzerinde en çok seyredilen dizilerden birisi olan Game Of Thrones’un M&B evrenine mod olarak yansıtan bir yama diyebiliriz.

  •  Native Expansion

Aslında çoğu okur için oldukça sürpriz bir birinci. Bu mod oyunun doğal yapısına neredeyse hiç dokunmadan yaptığı ufak eklemeler ile klasik M&B’i daha güzel hale getiriyor.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

GeForce Now 3 Ay Boyunca Bedava

Her Öğrencinin Oynaması Gereken 5 Strateji Oyunu