in ,

Need for Speed: Underground’un Işın İzleme ile Yenilenen Görüntüleri (Video)Bir mod geliştiricisi, Need for Speed: Underground’ı ışın izleme ile tekrardan yarattı. Need for Speed: Underground’un Redux moduna ışın izleme ve gölgelendirme revizyonu yapan geliştirici, neticeleri oynanış videosunda paylaştı.

Need for Speed: Underground, 2003’te çıktı ve serinin remastered sürümü en çok dilenen oyunlarının başında geliyor. Stre1itzia isimli bir mod geliştiricisi, EA’in 17 yaşındaki efsane oyununa ışın izleme teknolojisini uygulayarak bugünümüzde nasıl görünebileceğine ışık tuttu. Geliştirici, bu tür bir modu çalıştırmak isteyenlerin gerektiğince kuvvetli bir bilgisayara gereksinimi olduğunu belirtti.

Need for Speed: Underground Redux isimli mod, ilk olarak 2017 senesinde AMTxDRxRL doğrulusunda oluşturuldu. Redux modu 6 ayda geliştirildi ve oyuna detaylı yol yansımaları ve gerçekçi sis gölgelerinin yanı sıra 300’den çok yüksek çözünürlüklü doku ekledi. Stre1itzia, modu aldı ve açık kaynaklı ReShade aracının yeni bir sürümünde tekrardan geliştirdi.

Stre1itzia, Need for Speed: Underground’a ışın izleme de dahil olmak üzere yeni gölgelendirmeler ekledi. Ortaya, çok daha gösterişli, parlak ve güzel görüntülerden meydana gelen bir netice çıktı. Oynanış görüntüleri, 30 FPS kare sürati kilidi ile yüksek çözünürlükte çekildi. Stre1itzia doğrulusunda sarfedilen grafik kartı GeForce GTX 1060 3 GB olarak açıklandı. GTX 1060, günümüzdeki ilerlemiş RTX kartları kadar olmasa da ışın izleme teknolojisini destekliyor.

Stre1itzia, videonun açıklamasında, “Redux’u ReShade’in yeni bir versiyonuna taşıdım ve ışın izleme dahil yeni gölgelendiriciler ekledim. Performans 3 kata kadar düştü” ifadelerini kullandı. Need for Speed: Underground, ışın izleme ile tasarlanmış en eski oyun değil. Geçen sene pazara sürülen Quake 2 RTX de classic oyunların teknolojiden nasıl faydalanabileceğini göstermişti.

Need for Speed: Underground’ın ışın izleme uygulanmış görüntüleri:Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Gün İçinde Dokunduğumuz 10 Pislik Yuvası Nesne

Csgo Beklenmedik Bir Güncelleme İle Kapımızı Çaldı