in

Corona Virüsü Salgını Nedeniyle Aç Kalan Maymunlar Birbirine Girdi (Video)

Corona virüsü dünyanın dört bir doğrultusunda etkili olmaya devam eder iken Tayland’da enteresan görüntüler meydana çıktı. Tayland’da corona virüsü salgını nedeniyle aç kalan yüzlerce maymun bir parça yemek amacıyla birbirine girdi.

Corona virüsü salgını öngörülemeyecek pek çok netice doğurdu. Yine de Tayland’da meydana çıkan görüntüler, hiç bir insanın aklına gelmeyecek türden. Tayland sokaklarında aç kalan yüzlerce maymun bir parça yemek amacıyla birbirlerine girdiler.

Corona virüsü salgını nedeniyle Tayland’a gelen turist adedi çok düştü. Ülkeye gelen turistlerin verilen yiyeceklerle beslenen maymunlar da bu süreçte aç kaldılar. Bangkok Post’un yayınladığı videoda, Lopburi vilayetinde yüzlerce maymun yiyecek artıkları amacıyla kavga ediyor.

Yiyecek amacıyla kavga eden maymunların görüntülerini çeken Sasaluk Rattanachai, bu tür bir görüntüyle ilk defa karşılaştıklarını söyledi. Rattanachai, mabet maymunları ile kentte yaşam sürdüren maymunların arasında yiyecek amacıyla çıkan kavgayı görüntülemeyi başardı. Rattanachai, normal vakitlerde maymunları besleyen çok çok turistin olduğunu, corona virüsü salgını nedeniyle bundan sonra çok az turist olduğunu söyledi.

Maymunların çok aç olduğunu ifade eden Rattanachai, bir parça yemek amacıyla yüzlerce maymunun deliye döndüğünü belirtti. Rattanachai, maymunları hiç bu kadar agresif görmediğini söyledi. Maymunların yiyecek bundan sonraları amacıyla kavga ettiği video sosyal medyada da viral oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları “Maymunlar Cehennemi”’nin başladığı tarafında yorumlar yaptı.

Aç kalan onlara maymunun yiyecek için kavga ettiği anlar:

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bu yazıya bir yorum bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Half Life: Alyx’in Yeni Oynanış Videoları Yayınladı

GTA 5’in Son Ek Paketindeki Bir Yarış Pisti, GTA 6’nın Haritasını Gösteriyor Olabilir