in

Enes Batur’un YouTube’a Video Yükleme Yasağı Sona Erdi

Enes Batur, eski bir videosu nedeniyle YouTube’dan ceza aldığını açıklamış, kanalına video yüklemesi yasaklanmıştı. Aradan geride bıraktığımız aşağı yukarı 1 haftanın sonrasında Enes Batur, yasağın kalktığını Twitter ve Instagram üzerinden takipçilerine duyurdu.


Türkiye’nin en tanınmış YouTuber’larından bir tanesi olan Enes Batur, şu sıralar gündemden düşmek bilmiyor. Bir vakit evvelce Ankara’daki bir üniversitenin yaptığı tetkik ile gündeme gelen Batur, geride bıraktığımız zamanlarda ise adli bir olayda sanık pozisyonuna düşmüştü. Son dönemlerde iyi günler geçirmeyen genç YouTuber, en son YouTube doğrulusunda yediği video yükleme yasağı ile gündem olmuştu.

Youtube, tartışmasız bir şekilde dünyanın en büyük video paylaşım platformu ve Enes Batur da YouTube Türkiye’nin en çok aboneye sahip kanalı konumunda. Bu amaçla video yükleme yasağı Batur’un YouTube trafiğini aşağı yukarı.1 hafta vakitsince kötü etkiledi.

Enes Batur, Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamayla eski bir videosu nedeniyle YouTube’dan ceza aldığını ve platforma video yükleyemediğini açıklamıştı. YouTube yönetiminin vermiş olduğu bu cezayı haksız bulduğunu ifade eden genç YouTuber, söz konusu cezanın geçmiş dönemlerde de verildiğini hatırlatmıştı. 

Enes Batur’un YouTube’un video yükeleme yasağı kaldırıldı:

Daha önce de yasağın pazartesi günü kalkacağını ileten Batur, Instagram üzerinden “E o zaman başlayalım” notuyla yasağın kalktığına dair bildirimi paylaştı. Enes Batur’un, söz konusu cezaya “Emeklerimiz çöp oluyor” diyerek isyan etmiş olması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

GTA 5’in Son Ek Paketindeki Bir Yarış Pisti, GTA 6’nın Haritasını Gösteriyor Olabilir

Facebook Corona Virüs Bilgi Merkezi Artık Türkçe Olarak da Hizmete