in , ,

Netflix Benzeri Ücretsiz Dizi Film İzleme Siteleri

Hepimizin bildiği gibi şu karantina günlerinde canımız çok  sıkılıyor. Çoğu kişi karantina günlerinde uzun saatler boyunca netflix gibi platformlardan dizi veya filmler izlemeye başladı. Ama bildiğimiz üzere netflix gibi premium platformlar ücretli ve iyi bir kalitede izlemek istiyorsanız biraz fazla ücret vermek zorunda kalıyorsunuz. Yada internetten korsan bir şekilde istediğiniz diziyi izleyebiliyorsunuz. Fakat bu durumda hem kalite düşüklüğü hemde çok fazla reklam gibi birçok sorunla başımızı ağrıtıyor.

#1-Dizilla

Dizilla’da 150’den fazla güncel yabancı kanal içerikleriyle kaliteli ve reklamsız izleyebilirsiniz. Netflixde ki gibi üyelik açarak kaldığınız yerden devam etmek gibi bir çok özellik içerisinde bulunuyor. Ayrıca android için uygulaması da bulunmaktadır.

#2-YabancDizi

yabancı dizi

La Casa De Papel ve diğer tüm ünlü dizilerin bulunduğu bu sitede. Kaliteli görüntü ve rahat bir arayüz bulunduğu için sevdiğimiz dizileri izlemek çok kolay ve konforlu oluyor.

#3-DiziBOX

Dizilerinizi yüksek kalitede izleyebileceğiniz farklı bir site daha. Her türlü diziyi bulabileceğiniz bu sitede listemizde 3. sırada yerini alıyor.

#4-fullhdfilmizlesene

Her türlü filmi bulabileceğiniz ve bunları en kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir İnternet sitesi daha karşınızda. Ayrıca burada izleyeceğiniz filmlerin sadece %10 bir kısmı sinema çekimi olup diğerleri çok kalitelidir.

#5-Filmakinesi

Fullhdfilmizlesene gibi bu sitede farklı bir film izleme sitesi. Kolaylıkla istediğiniz filmi bulabilir ve tek tıkla izlemeye başlıyabilirsiniz.

Sizde kendi yazılarınızı sitemizde paylaşmak isterseniz Tıklamanız yeterli

Ne düşünüyorsun?

YazanEnes

Years Of Membership

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Fiyat Performans Laptop. 2 Tane Muhteşem Ucuz Bilgisayar

La Casa De Papel 4. Sezonu İzleyebileceğiniz 4 Güzel Site