in ,

DeadPool 3, Geliyor

Deadpool (Ryan Reynolds) reacts to Colossus’ (voiced by Stefan Kapicic) threats.

Yeni filmi Free Guy ile ilgili Total Film’e konuşan ünlü oyuncu Ryan Reynolds, Deadpool’un geleceğine dair birtakım soruları yanıtladı. MCU macerasının şimdilik çok yeni olduğunu ifade eden ünlü isim, bu anlaşmanın herkes amacıyla kazançlı olacağını düşünüyor.

18 yaş ve üzeri izleyiciler amacıyla ideal olmasına karşın gişede kusursuz bir başarı yakalayan Deadpool, bu başarının sonrasında kısa bir vakit sonra ikinci filmle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Serinin ikinci filmi de izleyiciden tam not almayı başarınca gözler, serinin üçüncü filmine çevrildi. Bu noktadaysa yeni film amacıyla şimdilik çalışmalar başlamadı, ilaveten Disney ile Fox arasındaki satın alım da işleri biraz karıştırıyor.

Bilmeyenler amacıyla kısaca özetlemek gerek görülürse dünyanın en büyük medya şirketi olan Disney, geçen dönemlerde 21st Century Fox’u adeta satın almıştı. Tarihin en büyük satın alımlarından biri olarak lanse edilen bu anlaşmanın sonrasındaysa Fox yapısında tespit edilen Deadpool gibi çoğu yapımın geleceği merak edilmeye başlandı.

Ryan Reynolds, Deadpool’un geleceği hakkında kesin cevap vermekten kaçındı:

Ryan Reynolds

Filmin başrol oyuncusu Ryan Reynolds, daha evvelce yaptığı açıklamalarda Deadpool 3’ün MCU Faz 5’in bir parçası olma ihtimalini ima etmişti fakat bu açıklamalar havada kalmıştı. Şimdiyse yeni açıklamalarda tespit edilen ünlü isim, görünüşe göre Deadpool’un geleceği ile ilgili net bir fikre sahip değil.

Yeni filmi Free Guy ile ilgili Total Film’e konuşan Reynolds, Deadpool 3’ün geleceğine dair bir soru üstüne net bir cevap vermekten kaçınarak sadece “Gerçekten bilmiyorum, göreceğiz” tipinde bir cevap verdi. Marvel’ın büyük bir hayranı olduğunu da sözlerine ekleyen ünlü oyuncu, Marvel Studios ile 2019 senesinde tanışmıştı. Bu mevzuya da değinen Reynolds, Disney’in Fox’u satın almasını iyi bir şey olarak gördüğünü, Deadpool 3’ü yaparlarsa bunun büyük ihtimalle daha iyi olacağını ve herkes için bir kazanç olacağını düşündüğünü belirtti.

Deadpool 3’ün geleceği ile ilgili şimdilik somut bir bilgi bulunmuyor. Peki, sizce Marvel Sinematik Evreni’nde geçecek yeni bir Deadpool filmi nasıl olurdu? Bu konudaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bu yazıya bir yorum bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

‘Oyuncak Avı’ İsimli Bir YouTube Kanalı, 14,2 Milyon Aboneyle Enes Batur’u Geride Bıraktı

20 Yaş Altı Artık Sokağa Çıkabilir