in ,

Aşık OldumAşık Oldum

Xiaomi, Oyun Modu Olan Yeni Kablosuz Kulaklığı Redmi Earbuds S’i Duyurdu

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, yeni kablosuz kulaklığı Redmi Earbuds S’i duyurdu. Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığı, oyunculara hitap etmek amacıyla düşük gecikmeli bir bir oyun moduna da sahip.

Çinli teknolojisi yapımcısı Xiaomi, tüketiciler amacıyla yeni mamüller duyurmaya devam ediyor. Kablosuz kulaklık rekabetinde tüketicilere ideal fiyatlı çözümler yayınlayan Xiaomi alt markası Redmi, bugün yeni kablosuz kulak içi kulaklığı olan RedmiEarbuds S’i duyurdu.

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığı Earbuds S, kompakt tasarımının yanısıra gerektiğince hafif olması ile de öne çıkıyor. IPX4 sertifikasına sahip olan Earbuds S, terlemeye ve düşmelere karşı sağlam bir gövdeye sahip.

Redmi Earbuds S Kulaklık

Earbuds S’le alakalı Redmi’den oluşturulan bildirimde kulaklığının 12 saate kadar müzik çalma zamanı bulunduğu belirtildi. RedmiEarbuds S’in rakip kablosuz kulaklıklarına göre daha kısa sürede şarj olabildiğini iddia ediyor.

Redmi, Earbuds S’in kullanıcılarına sunacağı ses kalitesine fazlasıyla güveniyor. Earbuds S, kullanıcıların telefon görüşmelerini çevredeki seslerden etkilenmeden edebilmesi amacıyla DSP Çevresel Gürültü Engelleme teknolojisine sahip. Earbuds S, gürültü önleme teknolojisinin yanısıra oyunculara profesyonel bir tecrübe yaşatmak amacıyla bir oyun modu ile geliyor. Redmi, Earbuds S’in oyun modunun gecikme zamanını 122ms’e kadar düşürdüğünü öne sürüyor.

Xiamoi Redmi Kulaklık

Redmi Earbuds S fiyatı:

Redmi’nin yeni kablosuz kulakları olan RedmiEarbuds S, lansmanın sonrasında Hindistan’da satışa sunuldu. Earbuds S, Xiaomi’nin kendi mağazalarının yanısıra mi.com ve Amazon’un Hindistan internet sitesinden 24 dolar (yaklaşık 165 lira) fiyatla satın alınabiliyor.

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığının Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik belli değil. Fakat daha evvelce Türkiye’de kablosuz kulaklık satışlarında mühim bir başarı gerçekleştiren Xiaomi’nin ideal fiyatlı kulaklığı Earbuds S’i Türkiye’de de satışa sunması bekleniyor.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bu yazıya bir yorum bırakın
  1. Muhtesem bir şeye benziyor. Redmi yine yapacağını yapmış. Evdeki herşey xiamoi olduğuna göre kulaklığıda xiamoi alalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Csgo Kötü Bilgisayarlarda Yüksek Fps Almak. Csgo fps arttırma.

Lenovo’nun Yeni Kulaklığı Trackpods Ortaya Çıktı