in , ,

Valorant Nasıl Daha İyi Oynanır? Dereceli Ne Zaman Gelecek?

Oyuncunun gözünden adlı yeni serimize hoş geldiniz. Bu yazımda sizlere Valorant nasıl daha iyi oynanır, Valorant iyi oynamak için ne yapmak gereklidir, Valorant karakter becerileri nasıl kullanılır, dereceli ne zaman gelecek gibi sorularınızı cevaplayacağım.

Valorant karakterleri

Valorant’da iyi bir oyuncu olmak için öncelikle karakterleri iyi öğrenmelisin. Her karakterin farklı özelliklerini bilmeli ve oyununuzu karakterinize göre planlamalısınız.

Oyun’da iyi bir oyuncu olmak ve daha iyi oynamak için silahları çok iyi kullanmanız gerekiyor. Her ne kadar karakterlerin özellikleri oyun gidişatını değiştiriyor olsa da sonuçta düşmanlarınızı özellikler ile değil silahlarınız ile vuruyorsunuz.

Valorant Aim ve Reflekslerinizi Geliştirin

Valorant, csgo benzeri her oyunda aim geliştirmek çok önemlidir. Düşmanı gördüğünüzde nasıl tepki verdiğiniz, kafadan ne sıklıkla vuruşlar yaptığınız çok önemlidir. Unutmayın aim geliştirmek sizi bir basamak daha yukarı taşır. Bu yüzden aim ve reflekslerinizi geliştirmeniz çok önemlidir. Oyun kendi içerisinde bir poligon bulunduruyor. Bu poligonda istediğiniz silahı ve karakteri deneyerek, hem karakter becerilerinizi hemde aiminizi geliştirebilirsiniz.

Valorant taktikleri

Takımla Oynayın

Takımla oynamak tek başınıza oynamaktan her zaman daha iyidir. Arkanızı birinin kollaması ve sizinle birlikte çatışmaya girmesi, sayı üstünlüğünden dolayı kazanabileceğiniz kolay bir ortam yaratabilir. Bu yüzden her zaman takımınızla birlikte oynamaya dikkat edin.

Valorant iyi oynamak için ne yapmalıyız

Takımınıza Yardım Edin

İyi bir oyuncu olmaktan ziyade iyi bir takım arkadaşı olmak daha önemlidir. Çünkü zafere giden yolda adam vurmak değil raunt kazanmak önemlidir. Biliyorsunuz her karakterin farklı yetenekleri ve becerileri var. Bazı karakterler mücadeleci bazıları ise kontrol ustası vb. olarak sınıflandırılıyor. Fakat oyunu kazanmanızı sağlayacak karakter her zaman SAGE olur.

Sage oynamak ne aim ister nede refleks. Tek yapmanız gereken takımınız ile birlikte oynamak ve size ihtiyaçları olduğunda onlara yardım eli uzatmak.

Valorant Dereceli Ne Zaman Gelecek?

dereceli ne zaman gelecek ? Dereceli ne zaman gelebilir hiç bir bilgi yok. Fakat yakın olduğu kesindir. Oyun yeni çıktığı ve genellikle kitlesi lol oynayanlar olduğu için bir alıştırma süreci bulunmakta. Büyük ihtimalle 1-1.5 ay içerisinde oyuna eklenebilir.

Takipte Kalın

Bir sonraki yazılarımızı okumak için sitemizi takip edebilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi isterseniz TeknoKuzgun adlı sitemizi takip edebilirsiniz.

Sizde kendi yazılarınızı sitemizde paylaşmak isterseniz Tıklamanız yeterli

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Oyuncuların Desteğiyle İlerleyen Star Citizen, Dünyanın En Pahalı Oyunu Olmasına Az Kaldı

Valorant Para Yatırmadan Skin Nasıl Alınır ? Valorant Bıçak Nasıl Alınır ?