in

3 Kasım’dan sonra vinyet reklamlar, masaüstü bilgisayar monitörleri gibi geniş ekranlarda gösterilmeye başlayacak

Bu gün adsense hesabıma girdiğimde farklı bir uyarı ile karşılaştım. Ne olduğunu anlamayan kullanıcılar için bu uyarıyı araştırdım. Umarım okuduğunuz bilgiler işinize yarar.

google adsense vinyet reklamlar

3 Kasım’dan sonra vinyet reklamlar, masaüstü bilgisayar monitörleri gibi geniş ekranlarda gösterilmeye başlayacak

Vinyet reklamlar artık daha fazla ekran boyutunu desteklemektedir. Bu reklamlar, etkinleştirildiği sitelerde masaüstü bilgisayar monitörleri gibi daha geniş ekranlarda da gösterilmeye başlayacak. Yaptığımız denemelerde, vinyet reklamların geniş ekranlarda iyi performans gösterdiğini gördük.

Masaüstünde vinyet reklamların gösterilmesini istemezseniz Otomatik reklam ayarlarınızdan yeni “Geniş ekran” denetimini kullanarak bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. Geniş ekranlar için vinyet reklamların ancak 3 Kasım 2020’den sonra yayınlanmaya başlayabileceğini unutmayın.

Vinyet reklamların sitenizde nasıl bir performans sergilediğini görmek için Otomatik reklamları ayarlayın ve vinyet reklamları açın.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Xiaomi, Mi Watch Color Sports Edition’ı Duyurdu

Muscle Up Geliştirmek İçin 4 Muhteşem Hareket.