in ,

Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 6. bölüm full izle. Arıza 6. bölümde neler oldu?

SHOW TV’nin yeni dizisi Arıza dün gece 6. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Nefes kesen 6. bölüm sonrasında Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin sevenleri Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye incelemeye başladı. Peki Arıza 6. bölümünde ne oldu? Arıza 6. bölüm full izle

SHOW TV’de yayınlanan Arıza dün akşam tekrar izleyiciyi ekrana kilitledi. Dün Gece 6. bölümüyle seyirci karşısına çıkan Arıza’da heyecan durulmuyor. Peki Arıza 6. bölümde ne oldu? Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 6. bölüm Full izle

ARIZA 6. KISIMDA NELER OLDU?

Arıza 6. Bölümünde Halide’nin söylediklerinden sonra ailede herkes Ali Rıza’dan bir yanıt bekler. Gerçekleri söyleyemeyen Ali Rıza, her şeyi Nihan’ın intikamı amacıyla yaptığını söyler. Rukiye bunun üstüne Ali Rıza’ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise, geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir bireyin Behçet isminde bir adamın izini sürmeye başlar. Konsorsiyum bir araya geldiği zaman Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın gerçekleştirdikleri gün yüzüne çıkar. Bunun üstüne Galip, iki genci beraber çalışmaları karşılığında affeder. İkilinin yeni görevi bir an önce Salman’ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiği zaman ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.

ARIZA SON BÖLÜM FULL İZLE

ARIZA 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARIZA 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANI MI?

Arıza’nın dün gece yayınlanan 6.kısmından sonra internette en çok aratılan konu Arıza 7. bölüm fragmanı oldu. Peki Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde oynadığı Arıza 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Korona Virüs Kapan Rus İnstagram Fenomeni Hayatını Kaybetti.

Playstation4

Sony, PS4 Nesline Damga Vuran Oyunları Tek Videoda Topladı