in

DJI Pocket 2 tanıtıldı: İşte fiyatı ve yeni özellikleri!

Tanıtım tarihini İnternet sitesi üzerinden duyuran DJI, merakla beklenen etkinliği ile birlikte yeni DJI Pocket 2 modelini tanıtmış oldu. Cihaz minik yapısıyla ve 64 Megapiksellik kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte DJI Pocket 2 özellikleri ve sunduğu yenilikler:

DJI Pocket 2 özellikleri ve dikkat çeken detayları

Sevilen ve profesyonel olarak ürettiği ürünlerle dikkat çeken DJI, elde kolaylıkla tutulabilen ve sabit görüntü sağlayabilen vlog kamerasını tanıttı. YÜkseltilmiş özellikleriyle karşımıza çıkan bu cihaz, daha fazla mikrofona sahip ve yeni modüler tasarımı sayesinde çok daha işlevsel bir kullanım sunuyor. Hatırlatmak gerekirse DJI Osmo Pocket modeliyle büyük ses getirmişti.

Tasarım olarak önceki model ile aynı olan DJI imzalı Pocket 2, dahili Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Bir önceki modelde bulunmayan bu özellik için ek bir ekipman alınması gerekiyordu. Küçük boyutlarda sunduğu cihazlarıyla dikkat çeken şirket şimdi de Pocket 2 modeliyle meraklısına sesleniyor. Çok daha büyük bir sensör kullanılan bu üründe, daha kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün hale geliyor.

Gelelim kamerasına. 64 Megapiksellik ana kamerasıyla özellikle profesyonel olarak çekim yapan kişileri kendisine çekiyor. Daha detaylı çekimlerde performans artışı sağlayan yeni sensörler sayesinde, düşük ışık performansında önemli artış oluyor. 64 Megapiksellik ana kamera kullanıcılara 8 kata kadar dijital yakınlaştırma opsiyonu sunuyor. 16 Megapiksel ve Full HD çözünürlükte ise kullanıcılar yine de 4 kat kayıpsız yakınlaştırma olanağına sahip oluyor.

Cihazda şu an için HDR video desteği bulunmuyor ancak yakın zaman içinde gelmesi bekleniyor. Ses tarafında da geliştirmelere sahne olan cihazda, dört adet mikrofon yer alıyor.

Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise dolu pil ile ne kadar kullanım sunduğu. Kamera tam dolu pille 140 dakika boyunca kayıt veya çekim yapmaya olanak sağlıyor. Yeni model karşımıza 349 dolarlık bir fiyat etiketiyle çıkıyor. 1 Kasım’da satışları başlayacak olan ürünün aksesuarlı haliyle fiyatı artıyor. Tripod ve harici mikrofon ile satın almayı tercih eden kişilerin 499 dolar ödemesi gerekiyor.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0
Playstation4

Sony, PS4 Nesline Damga Vuran Oyunları Tek Videoda Topladı

huawei vr gözlük

Huawei, VR Oyun Ekipmanı VR Glass 6DOF’u Duyurdu