in ,

Sony, PS4 Nesline Damga Vuran Oyunları Tek Videoda Topladı

Playstation4

Play Station 5’in piyasaya çıkmasına yaklaşık üç haftalık bir süre kaldı, Kasım ayıyla birlikte konsollarda yeni nesle merhaba diyeceğiz. Ama bu demek değildir ki PlayStation 4 nesli unutulacak… Sony de bu neslin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir videoyla çıktı bu sefer de karşımıza.

PlayStation Access’in bir araya getirdiği bu video 3 dakika 40 saniye sürüyor ve video boyunca her oyuna 1 saniye yer verilmiş. PlayStation 4’e gelmiş en iyi oyunları gösteren bu video, ne kadar farklı türlerde, ne kadar iyi oyunlar oynadığımızı bir kez daha hatırlatıyor.

Bu videoda PS4’in çıkış oyunlarından tutun da 2020’nin en büyük oyunlarına, üçüncü parti oyunlara karşı çok sayıda oyun bulunuyor. Son 7 yılda karşılaştığımız oyunları hatırlatması açısından oldukça güzel bir video olmuş bence, bazı oyunlardan repliklerle de iyice güzelleşmiş ve yaklaşık 4 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

PlayStation 5, ilk çıkışını 12 Kasım’da gerçekleştirecek.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 6. bölüm full izle. Arıza 6. bölümde neler oldu?

DJI Pocket 2 tanıtıldı: İşte fiyatı ve yeni özellikleri!