in

Xiaomi, Mi Watch Color Sports Edition’ı Duyurdu

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, düzenlediği bir etkinlikte yeni akıllı saati “Mi Watch Color Sports Edition“ı duyurdu. Bu akıllı saat, 2020’nin başında duyurulan Mi Watch Color’ın biraz daha geliştirilmiş hali. Muhtemelen Çin dışına çıkmayacak olan akıllı saat, sunduğu özelliklerle Xiaomi hayranlarını mest etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı saati, 1.39 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan bir AMOLED ekrana sahip. Always on Display moduna sahip olan akıllı saat, 120 farklı saat yüzü ile kullanılabiliyor. Xiaomi’ye göre 420 mAh kapasiteli batarya, bu akıllı saatin tek bir şarjla 16 gün kullanılmasına imkan tanıyor.

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition işte böyle görünüyor:

xiamo mi watch

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition, bir akıllı saatten beklenen her şeyi sunabiliyor. Yerleşik bir GPS çipine sahip olan saat, bu sayede en yüksek doğrulukta konum takip imkanı sunuyor. Bluetooth 5 desteği sayesinde pek çok akıllı telefonla entegre olarak kullanılabilen Mi Watch Color Sports Edition, NFC desteğine de sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı saati, 117 farklı spor moduna sahip. Bu sayede gerçekleştirilen her aktivite, anlık olarak Mi Watch Color Sports Edition üzerinden takip edilebiliyor. Ayrıca bu akıllı saat, kalp atış hızının ölçümünü sağlayan bir sensöre ek olarak, kandaki oksijen miktarının ölçümünü yapan özel bir sensöre de sahip. Bu sensör, Mi Watch Color ile Mi Watch Color Sports Edition arasındaki en büyük fark olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamalara göre Mi Watch Color Sports Edition, 1 Kasım itibarıyla Çinli tüketicilerin beğenisine sunulacak. Siyah, mavi ve beyaz renklerde satın alınabilecek olan akıllı saat için 6 farklı kayış seçeneği sunulacak. Tüm bu etkileyici özelliklere sahip akıllı saatin fiyatı ise sadece 97 dolar (yaklaşık 765 TL + vergiler) olarak açıklandı.

Ne düşünüyorsun?

Participant

YazanMelisa Demir

Dc evreni hastası Harlly quinn delisi bir kız.
Batman = PooP

Years Of Membership

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

POCO X3 NFC Türkiye’de Satışa Çıkıyor! POCO X3 NFC Fiyatı ve Özellikleri!

3 Kasım’dan sonra vinyet reklamlar, masaüstü bilgisayar monitörleri gibi geniş ekranlarda gösterilmeye başlayacak