in , , , ,

Exxen’in 3 Gününde Ulaştığı Abone Sayısını Açıklandı. Acun Ilıcalı Rekor Kırdı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 1 Ocak günü yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen ‘in ilk 3 gününde vardığı abone miktarını açıkladı. Platformun 3 günde 500 bin aboneye vardığını bildiren Ilıcalı, kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti.

Acun Ilıcalı’nın geçen zamanlarda yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen, son birkaç aydır eleştirilerin hedefi halinde. Platform YouTuber transferleri, reklamlı üyelik ve yetersiz altyapı gibi problemler ile çoğu bireyin tepkisini çekse de platforma sıcak bakanların sayısı hiç az değil.

Bunun ilk örneğini, Acun Ilıcalı ‘nın bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gördük. Yaptığı paylaşımda Exxen’in ilk 3 gününde vardığı abone miktarını aktaran Ilıcalı, bütün izleyicilere teşekkür etmeyi de unutmadı.

Exxen, 3 günde 500 binden çok aboneye ulaştı:

exxen acun ılıcalı

Acun Ilıcalı, konuyla alakalı Instagram hesabından paylaştığı hikâyede “3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler… Çok emek verdik, karşılığını bu tür almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız…” ifadelerini kullandı.

Henüz Android programı bulunmayan Exxen, ilk 3 gününde fena olmayan abone sayılarına ulaşmış gibi görünüyor. Bir kıyaslama gerçekleştirme gerek görülürse ABD odaklı medya devi Netflix’in 2019 yılının sonucunda ülkemizde 1,5 milyondan çok abonesi olduğu açıklanmıştı.

Görünen o ki Exxen, her ne kadar eleştirilse ve kalitesiz bulunsa da binlerce bireyin ilgisini çekmeyi başardı. Peki, siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Sizce Acun ılıcalı Exxen, ilk ayının sonucunda kaç aboneye ulaşır? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Cyberpunk 2077 +30 FPS Yükseltme. Nasıl FPS Arttırılır ?

Xiaomi Artık Amerika’nın Kara Listesinde Bulunuyor.