in , ,

Pokemon 25. Yıldönümü İçin Katy Perry İle Bir Şarkı Yayınladı

Katy Perry, Pokemon’un 25. yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak Pikachu temalı bir şarkı yayınladı. Electric isimli şarkıda bol bol Pikachu görüyoruz…

Bu bilgi, çocukluğunu 90’larda yaşamış ben değil pek çok okuyucumuzun kendini ihtiyar hissetmesine neden olacak olsa da dünyanın en ikonik video oyun ve çizgi dizilerinden biri olan Pokemon, bu sene pazara sürülmesinin 25. yıldönümünü kutlayacak.

pokemon ve katy perry

Capitol Records, Pokemon’un 25. yıldönümüne özel olarak bu sonbaharda bir derleme albüm pazara sürmeye hazırlanıyor ve söz hususu albümün bir parçası olacak dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, derleme albümün yeni single parçası “Electric”i yayınladı.

Adından da anlayabileceğiniz gibi Electric şarkısı, Pokemon çizgi dizisiyle büyük bir hayran kitlesine kavuşan ve bugün bile fazlası bireyin en çok tercih edilen pokemonu olan Pikachu’yu merkezine alıyor. Raya ve Son Ejderha filminin de yönetmeni olan Carlos Lopez Estrada’nın yönetmenliğini yaptığı klipte Pikachu ile Katy Perry’yi bir arada görüyoruz.

Katy Perry – Electric şarkısını ve klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Discord, 6. Yılına Özel Yeni Logosunu Duyurdu

WhatsApp, Sözleşmesini Kabul Etmeyenlere Ne Olacak ?