in ,

Aşık OldumAşık Oldum

Steam Açık Dünya İndirimi Başladı. Oyunlar %50 İndirimde

Steam açık dünya indirimi başladı. Online oyun pazarında bir numara olan steam yine muhteşem bir indirim yaptı. Ünlü ünsüz neredeyse tüm açık dünya oyunlarında %50 indirim uygulandı. Fakat acele etmenizde fayda var çünkü indirime yakın zamanda bitiyor.

Steam açık dünya indirimi yapılan bazı oyunları yazımızda listeledik. İstediğiniz oyunu kaçırmadan hemen almaya çalışın çünkü zamanınız kısıtlı.

Cyberpunk 2077

steam açık dünya indirimi cyberpunk

Çok yakın zamanda çıkan ve bir sürü eleştiri almasına rağmen muhteşem bir oyun olan Cyberpunk 2077 steam üzerinde neredeyse 50 TL ucuzladı. Eğer hâlâ Cyberpunk oynamadıysanız kesinlikle bu indirimle birlikte oyunu almalısınız. Fakat cyberpunk bazı sistemlerde düşük fps verebiliyor. Bunun için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Cyberpunk +100 FPS ayarı için tıklayın

Cyberpunk almak için tıklayın

Sea of Thieves

sea of thieves

%50 indirime giren Sea Of Thieves en iyi açık dünya macera ve korsan oyunlarından biri. Muhteşem eğlenceli olan bu oyunu steam üzerinden 30 TL gibi bir ücrete alabiliyorsunuz. Fakat acele edin çünkü indirimler yakın zamanda bitiyor.

Sea of Thieves almak için tıklayın

Red Dead Redemption 2

red dead redemption

Kesinlikle dünyada bulunan en iyi oyunlar arasına girebilecek bir başyapıt. Her türlü detayı barındırması ile bilinen Red Dead Redemption 2 bu indirimde kaçırılmaması gereken oyunlardan bir tanesi. RDR2 şuanda steam üzerinde tam 100 TL indirime girmiş durumda. Fakat acele edin çünkü indirimin bitmesine az kaldı.

Red Dead Redemption 2 almak için tıklayın

The Witcher 3: Wild Hunt

witcher 3

Witcher 3 neredeyse 800 den fazla ödül kazanmış ve bir sürü oyuncunun kalbini çalmış muhteşem bir oyundur. Bu indirim ile 12 TL gibi düşük bir fiyata indirime giriyor. Hâlâ Witcher 3 oynamadıysanız bu indirimi kesinlikle kaçırmamalısınız.

The Witcher 3 almak için tıklayın

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Elder scrolls adını duyunca pek bir şey anlatma gereği duymuyorum. Zaten bütün dünyaya kendini kanıtlamış devasa açık dünyası olan muhteşem bir online oyun karşınızda. Steam açık dünya indirimi ile birlikte neredeyse 40 TL gibi bir fiyata oyunu alabiliyorsunuz. Elder scrolls oynamadıysanız kesinlikle bu indirimle birlikte almanızı öneririm.

The Elder Scrolls Online almak için tıklayın

Metro Exodus

Metro exodus

Son yılların en iyi oyunlarından biri olan Metro Exodus %70 indirim ile tam 74 TL gibi bir fiyata steam açık dünya indiriminde yerini aldı. Eğer METRO serisini oynamaya heveslendiyseniz bu indirimi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Metro Exodus almak için tıklayın

Steam İndirimde Olan Diğer Oyunlar

steam

İndirime giren oyunlar say say bitmez. Diğer oyunlara bakmak istersiniz diye steam mağazasının linkini alt tarafa bırakıyorum.

Steam Açık Dünya indirimleri

Steam Korsanları Hesabınızın Peşinde Olabilir !!

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Valorant Crosshair Ayarları. Ünlü Oyuncuların Crossları

Muscle Up Nasıl Yapılır ? Muscle Up Püf Noktaları İşte Bunlar.