in ,

Çok TatlıÇok Tatlı Aşık OldumAşık Oldum NeeeeNeeee RektRekt

Csgo Skin Düşürme Taktikleri. Csgo Daha Hızlı Skin Düşürün.

csgo skin

Csgo skin düşürme taktikleri nelerdir? Csgo skin düşürme, Csgo skin neye göre düşer, Csgo skinleri nasıl düşer, Csgo oynarken hepimiz skin düşürmüşüzdür fakat bu skinler hangi oranlar ile düşüyor hiç düşündünüz mü ? Eğer skin nasıl düşürülür bilmiyorsanız işte size bir kaç taktik.

Csgo Neden Skin Düşer ?

csgo kasaları

Resmi olan bütün sunucularda csgo ödül olarak sizlere skin, kasa ve sprey verir. Peki bu eşyaları istediğimiz zaman nasıl düşürebiliriz ? skin düşürme taktikleri içi okumaya devam edin.

Csgo skin düşürme taktikleri

csgo skinleri

CSGO item düşürme oranınızı arttırmak için en önemli faktör seçkin hesap olmaktır. Fakat yeni gelen güncelleme ile oyunu satın almayan kullanıcılar skin vb eşyaları düşürme şansını kaybetmiştir.

CSGO Harita Skin Düşürme Oranınızı Etkiler mi?

Oynadığınız haritalar skin düşürme oranınızı etkilemez fakat hangi skinin düşeceğini etkiler. Her haritanın kendine özel skin koleksiyonu vardır. Oyunu yeni gelen her skin ilk eklendiği zaman pahalı olur. Bu skinleri oyunda her haritada düşüremezsiniz. Skin hangi harita koleksiyonunda ise o haritadan düşer. Bu yüzden yeni çıkan haritalarda oynamak düşen skinin değerini ciddi oranda yükseltir.

Skin koleksiyonları nelerdir, skinler hangi haritalarda çıkar gibi sorularınız için bu yazımıza bakabilirsiniz.

CSGO Operasyonları Skin Düşürme Oranını Etkiler mi?

csgo

CSGO bildiğiniz gibi artık 2-3 ayda bir operasyon getiriyor. Bu operasyonlara özel oyun modları gelmektedir. Bu oyun modlarını oynamanız skin düşürme oranınızı cidddi seviyede artırır. Ayrıca düşen eşyaların fiyatları da ciddi seviyede yüksek olabilir.

Oyundaki Rütbemiz İtem Düşme Oranını Etkiler mi ?

Oyunda isterseniz silver isterseniz global elite olun skin düşme oranınız aynıdır. Düşen eşyaların değeri de şansınıza göre gelir. Şanslıysanız bin dolarlık eşya çıkarma ihtimaliniz bile vardır.

Mvp Olmamız İtem Düşerme Oranını Etkiler mi ?

Maçta item düşürme oranızı yükseltmek için bomba kurmak, headshot oranınızı yükseltmek, herkesten daha fazla adam vurmak fakat en önemlisinde mvp olmak. İtem düşürme oranınızı arttıran önemli unsurlardandır. Bu yüzden kötü oynayan sonuncu olanlara daha zor skin düşmektedir. Bu oranlar eşya düşme oranını arttırır fakat kesin düşecek diye bir kural yoktur. Bazen oyun sonuncusu olan şanslı oyuncular güzel itemler düşürebiliyor.

CSGO Skinler Ne Zaman Düşer ?

CSGO`da itemler iki zamanda düşebilir. İlk olarak maç sonunda düşebilir. Maç kazanılmış ise düşme oranı bir tık daha fazladır. İkinci olarak level atladığımız zaman düşebilir. Maç bittikten sonra xp gelince eğer level atlarsak skin düşme oranı artar. Bu yüzden level atlayacağınız maçlarda mvp olmaya çalışın. Çok nadiren level atlasanız bile skin düşmeyebilir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Muscle Up Nasıl Yapılır ? Muscle Up Püf Noktaları İşte Bunlar.

Csgo Skin Koleksiyonları. Hangi Haritada Dragon Lore Düşer ?