in ,

Csgo Skin Koleksiyonları. Hangi Haritada Dragon Lore Düşer ?

Csgo skin koleksiyonları haritalara göre farklı skin, çıkartma ve kasa düşürebiliyor. Eğer istediğiniz bir skinin düşme olasılığını yükseltmek istiyorsanız. Artık sürekli oynadığınız Mirage ve Dust2 haritalarından biraz uzaklaşmanız gerekiyor.

Csgo Haritalara Göre Düşen Skinler

Csgo oynarken hepimize silah skinleri düşmüştür. Fakat Bu skinler kimi zaman hiç para etmez iken kimi zamanda binlerce dolara satılabiliyor. Bu yazımda sizler için hangi haritada hangi skinler düşüyor ve düşme oranları nelerdir gibi bilgileri derledim umarım beğenirsiniz.

Csgo Skin Koleksiyonları

csgo kasaları

Csgo üzerinde onlarca skin koleksiyonu bulunmakta. Fakat sadece bir kısmı düşme oranına sahip. İşte karşınızda maplere göre skin koleksiyonları. Bütün koleksiyonları görmek için tıklayın

  • Dust 2 Koleksiyonu
  • Bank Koleksiyonu
  • İnferno Koleksiyonu
  • İtaly Koleksiyonu
  • Lake Koleksiyonu
  • Safe House Koleksiyonu
  • Train Koleksiyonu

Csgo Skinleri Neye Göre Düşer

Csgo skinleri genellikle rütbe ve seviye atladığınız zaman düşer. Fakat kesin bir sonucu yoktur. Eğer hızlı bir şekilde güzel skinler düşürmek isterseniz bu linkteki diğer yazımızı okuyabilirsiniz.


Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0
csgo skin

Csgo Skin Düşürme Taktikleri. Csgo Daha Hızlı Skin Düşürün.

Discord Nitro, Epic Games Üzerinde 1 Hafta Bedava Oldu