in ,

Discord Nitro, Epic Games Üzerinde 1 Hafta Bedava Oldu

Epic games hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer herkese Discord Nitro dağıtıyor. Steam ve diğer online oyun mağazalarına rakip olmak isteyen epic games bu seferde discord nitro dağıtarak oyuncuları kendi safına çekmek istiyor.

discord

Özellikle oyuncuların kullandığı Discord, dünya genelinde en tanınmış etkileşim platformlarından birisi. Neredeyse her oyun ve oyuncu topluluğu ile ilgili sunuculara sahip olan Discord’un “Nitro” ismi verilen aylık ücretli sistemi kullananlara çoğu üstünlük sağlamakta.

DC Nitro yardımıyla Discord’un standart durumunda olmayan özel ve değişik özelliklere ve geliştirmelere sahip olabilirsiniz. Şimdiyse Epic Games, yeni bir kampanya başlatarak kullananlara 3 aylık bedava DC Nitro veriyor.

Epic Games 85 TL Olan Discord Nitro Dağıtıyor

Epic Games, bugün itibarıyla önümüzdeki 2 hafta geçerli 3 aylık DC Nitro üyeliğini bedava veriyor. DC Nitro, kullananlara sunuculara özel emojileri her yerde kullanma fırsatı, dinamik profiller, daha büyük boyutlarda dosya yükleme üstünlüğü ve sunucu içersinde yüksek nitelikte yayın açabilme gibi özellikler sunuyor. Bunlara ek olarak her ay 2 adet sunucu takviyesi yardımıyla sevdiğiniz ve desteklemek dilediğiniz sunucuları “DC Nitro” yardımıyla destekleyebilirsiniz.

Epic Games’in 3 aylık DCNitro fırsatından yararlanmak istiyorsanız aktif bir Discord hesabına sahip olmanız ve bu hesapta daha önce DCNitro kullanmamış olmanız gerekmekte. Eğer daha önce DC Nitro kullandıysanız maalesef bu fırsattan yararlanamıyorsunuz fakat kodunuzu bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

3 aylık Discord Nitro’yu hesabınızda aktifleştirmek istiyorsanız ilk olarak bu bağlantıyı kullanarak ya da Epic Games başlatıcısından “Discord Nitro” diye arama yaparak 3 aylık bedava pakete erişebilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyip bedava satın alma işlemini tamamladıktan sonra hesabınızın kayıtlı bulunduğu e-posta adresine gelecek olan “DCNitro” e-postasında tespit edilen “Hemen Kullan” bağlantısına tıklayarak bilgisayarınızda açık olan Discord hesabınıza 3 aylık DCNitro ekleyebilirsiniz. Güvenlik amaçlı giriş yapmanız istenebilir.

3 ayın sonucunda aylık 9,99 dolar ödeyerek dilerseniz Nitro aboneliğinizi devam ettirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Epic games herkese DC nitro dağıtıyor. Sizde discord nitro sahibi olmak istiyorsanız bu linke basarak discord nitro sahibi olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Csgo Skin Koleksiyonları. Hangi Haritada Dragon Lore Düşer ?

Windows 11 Sızdırıldı. Windows 11 Nasıl İndirilir ?