in ,

VALORANT Türkiye, Bir Yılda En Çok Oynanan Karakterleri

CS:GO’nun rakibi VALORANT’ın çıkışından beri en çok tercih edilen karakterleri belli oldu. VALORANT Türkiye, Twitter’da en sevilen 3 ajanını duyurduğu bir video paylaştı.

Counter Strike: Global Offensive’in tahtını tehdit eden bedava FPS oyunu VALORANT’ın en sevilen karakterleri belli oldu. VALORANT Türkiye, 1 sene süresince en çok tercih edilen ‘ajanları’ kısa bir videoyla açıkladı.

valorant

Riot Games’in ülkemizde basitçe benimsenen oyunu VALORANT’ın çıkışının üzerinden bir sene geçti. Mobil platformlara geçmeye hazırlanan oyunun en sevilen ajanı, Twitter’da paylaşılan videoya göre Jett oldu.

Valorant En Çok Oynanan Karakter Jett Oldu

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1406588477639122946

 

Riot Games’in kısa sürede büyük ün kazanan FPS oyunu VALORANT, 2 Haziran 2020 tarihinde Windows adına çıkış yapmıştı. Aradan tam 1 sene atlattıktan sonra oyunun mobil platformlara geleceği duyuruldu ve oyunun hayranları adına sabırsız bekleyiş başlamış oldu. Bekleyiş sürerken VALORANT’ın Türkiye kolu, oyunun en sevilen ajanlarını Twitter’da duyurdu.

VALORANT Türkiye, sıralamayı Twitter hesabından paylaştığı kısa bir videoyla duyurdu. “Acaba bir sene süresince hangi ajanı salmadık? En çok hangi ajanla oynadık? Aklıma biri geliyor gibi ama…” ifadeleriyle paylaşılan videoda ilk gözüken isim, Koreli ajan Jett oldu. İkinciliği kötü karakterlerden biri olan Meksikalı ajan Reyna alırken, üçüncü en çok oynanan ajan ise Çinli şifacı Sage oldu. Çıkıştan beri toplanan bu bilgileri paylaşan VALORANT Türkiye, videonun sonuna “Biz seninle VALORANT’ız” mesajını ekledi.

Ne düşünüyorsun?

Legend

YazanRaven

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Nvidia Shadow Play İle Nasıl Canlı Yayın Yapılır ?

Google, Yeni Bir Güvenlik Güncellemesi Tanıttı