in ,

Lenovo’nun Yeni Kulaklığı Trackpods Ortaya Çıktı

Lenovo’nun ilk tamamen kablosuz kulaklığı Trackpods, birtakım ülkelerde satışa sunuldu. Güçlü özelliklere sahip cihaz, 79 dolardan raflardaki konumunu almış durumda. Trackpods’un kutusundan çıkan deri kapla beraber cihaz, 33 saate kadar çalma zamanını kullananlara sunuyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, kulaklık pazarında köklü değişimler baş gösterdi. Günümüzde en sık kullanılan teknolojik cihazlardan biri olan kulaklıklar, geçmişte genelde kabloluyken şimdi kablosuz hâle geldi. Bu bağlamda kulaklık yapımcıları da, odaklarını kablosuz kulaklıklara çevirmiş durumda. Kablosuz kulaklık furyasına katılan son isim de Çinli teknoloji devi Lenovo oldu.

 


Xiaomi, Oyun Modu Olan Yeni Kablosuz Kulaklığı Redmi Earbuds S’i Duyurdu

Hala kulaklıkla ilgili diğer yazılarımıza bakmadıysanız bana tıklayarak öbür yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 


Birçok şirket kablosuz kulaklık geliştirmeye karar verirken, bunlardan biri de Lenovo oldu. Çinli üretici, Lenovo Trackpods olarak adlandırdığı cihazını deri kapla beraber kullananlara sunuyor. Ergonomik şekilde geliştirilen bu kulak içi kulaklıklar, rastgele bir kabloya bağlı kalmadan müzik deneyiminizi bir üst düzeye taşımanıza yardımcı oluyor.

Qualcomm CS3 3020 Lenovo’nun Yeni Canavarına Güç veriyor

 

Qualcomm CS3 3020 doğrulusunda güçlendirilen cihaz, daha iyi ve dolgun ses niteliğini kullananlara sunmayı hedefliyor. Trackpods’un, Bluetooth 5.0 desteği de bulunuyor. Bunlarla beraber Lenovo, cihazın daha sağlam hâle gelmesi ve zor bölge koşullarında çalışabilmesi adına cihazı IPX7 sertifikasını alacak şekilde tasarlamış. Yani, Trackpods’un yapısı suya karşı sağlam bir durumda.

Cihazla beraber gelen deri kap, USB-C vasıtasıyla süratli şarj destek veriyor ve 15 dakikalık şarjla 2 saate kadar kullanım sağlıyor. Trackpods’un da rastgele bir şarj desteği almadan 6 saate kadar kesintisiz çalma sunduğunu göz önüne alırsak, kapla beraber bu zamanın 33 saate kadar çıkması bekleniyor. Görünen o ki, Trackpods kullanıcılarının yüzünü şarj konusu ile ilgili kara çıkarmayacak.

Lenovo Trackpods, şu anda birtakım ülkelerde 79 dolardan (vergiler hariç 530 lira) satışa çıkmış durumda. Ülkemizde şimdilik pazara sürülmeyen cihazın, gelip gelmeyeceğiyse merak konusu. Yeni bulgular meydana çıktığında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

  • Siz olsanız hangi kulaklığı alırdınız ?

    • Redmi Earbuds S
    • Lenovo Trackpods

Sizde kendi yazılarınızı sitemizde paylaşmak isterseniz Tıklamanız yeterli

Legend

Yazan

Sizler için en güncel ve güzel haberleri yazıyorum. TeknoKuzgun adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiyim. Motor kullanmayı, resim çizmeyi, spor yapmayı seviyorum. Hobi olarak da buradan sizlere güzel yazılarımı paylaşıyorum.

Yorumlar

Bu yazıya bir yorum bırakın
  1. Güzel kulaklığa benziyor ama fiyatı aşırı olmuş 75 dolar amerikada hiç bir şey etmiyor ama 500 tl nedir. Buraya gelince 600 700 bulur bu kulaklık. Amerikada 75 dolarsa dandi bir şeydir bence ben samsung taraftarıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Xiaomi, Oyun Modu Olan Yeni Kablosuz Kulaklığı Redmi Earbuds S’i Duyurdu

Instagram’ın Açığını Bulan Türk Gençler, Verilen Para Ödülünü Reddetti